Nové desky 48/2021 – od Tomáše Kluse přes LP po Ewu Farnou

Na začátku prosince jsme přivítali hned tři české desky – od Tomáše Kluse, Ewy Farne a UDG. K nim se přidali ještě LP, Kenny G, Khalid a navrátivší se JLS. Dominovat budou rockeři zastoupení vánočními New Found Glory, Volbeat, Of Mice & Men, Failure a Tomem Morellem s deskou plnou hostů.


V pátek 3. prosince vyšly tyto nové tituly:

Tomáš Klus – Cítím
web /
facebook /
Deezer /
psali jsme

žánr: pop folk

S odstupem tří let od vydání alba “Spolu” a po dvou speciálních minialbech – lockdownovém “Pět pohromadě” a politickém “ČauČesku” – přichází Tomáš Klus s plnohodnotnou nahrávkou “Cítím”. Přichystal pro ni celkem šestnáct písní včetně bonusové “Vánoční čas” z projektu Městských divadel pražských a sám je označuje coby první popovou desku. Svůj vliv na tom může mít producent alba Jiří Burian, s nímž Klus spolupracoval na singlu “Lockdown”, a vedle něj pochopitelně i členové jeho kapely Cílová skupina v čele s Jiřím Kučerovským. Ukázky všech skladeb nabízejí stránky vydavatelství Supraphon.


LP – Churches
web /
facebook /
Deezer /
psali jsme

žánr: pop rock / alternative rock

LP - Churches

Tři roky si museli fanoušci charismatické rockerky LP počkat na její šestou řadovku. Odměnou za několikanásobný odklad vydání alba “Churches” jim je hned patnáctka písniček. Desku předznamenalo pět singlů – “The One That You Love”, “How Low Can You Go”, “One Last Time”, “Goodbye”, “Angels” – a do světa ji doprovodil šestý, nazvaný “Conversation”. Dá se předpokládat, že většinu z nich muzikantka zahraje naživo během (rovněž překládaného) příštího ročníku festivalu Colours Of Ostrava, do té doby je můžete naposlouchávat na jejím YouTube.


Ewa Farna – Umami
web /
facebook /
Deezer /
psali jsme

žánr: pop

Ewa Farna - Umami

Možná to nikomu díky singlům ani tak nepřišlo, ale poslední deska úřadující Slavice Ewy Farne “Leporelo” před pár dny oslavila sedm let. Zpěvačka se mezitím stala matkou, odešla od Leška Wronky, vyzrála a vše toto se podepsalo i na jejím novém albu. Dostalo pro někoho možná zvláštní název “Umami”, což je pátá chuť pocházející z japonské kuchyně, která zvýrazňuje všechny ostatní a díky níž jídlo chutná kompletně. Dvanáct songů tvořila společně s různorodým týmem autorů, jehož členy byli například Lukáš Chromek, Jan Vávra a Jana Infeldová z Jananas, Marcell, Jan Steinsdorfer, Tomáš Belko, Robin Král nebo debutující Annabelle. Nahrávka nejdříve vyšla ve fyzické podobě na CD, příznivci downloadů a streamů si musejí ještě týden vystačit s prvními singly na Ewině YouTube.


Tip týdne


Khalid – Scenic Drive (The Tape)

web /
facebook /
Deezer /
psali jsme


žánr: urban music / r’n’b / pop

Khalid - Scenic Drive (The Tape)

Někam mezi minialbum a klasickou desku by se dal zařadit nový mixtape Khalida “Scenic Drive (The Tape)”. Původně mělo jít o EP, ale nakonec nahrávka nabobtnala na devět skladeb přesahujících osmadvacet minut, v nichž rozhodně nezůstal sám. Vypomohli mu s nimi Alicia Keys, 6lack, Lucky Daye, Quin, JID, Kiana Ledé, Majid Jordan, Smimo a Ari Lennox. Proč je sám zpěvák označil jako velmi speciální pro něj samotného, můžete zjišťovat na jeho YouTube.


Tom Morello – The Atlas Underground Flood
web /
facebook /
Deezer /
psali jsme

žánr: alternativní rock / pop rock / new wave / house

Tom Morello - The Atlas Underground Flood

Tom Morello známý z Rage Against The Machine, Audioslave nebo nejnověji Prophets Of Rage před třemi roky společně s řadou slavných hostů nahrál album “The Atlas Underground”, na které letos navázal druhým dílem s přízviskem “Fire”. A zřejmě měl dostatek materiálu, protože se hlásí ještě s jedním, které dostalo přídomek “Flood”. Těšit se můžete na dvanáct skladeb různých stylů, které ovlivnili další spolupracující interpreti a muzikanti. Těmi jsou San Holo, Barns Courtney, Nathaniel Rateliff, Jim Jones, Chipotle Joe, X Ambassadors, Alex Lifeson z Rush, Kirk Hammett, Dr. Fresch, Manchester Orchestra, Andrew McMahon, BreakCode, Ben Harper, IDLES, Jim James z My Morning Jacket a duo Rodrigo y Gabriela. Kam se s nimi vydal, zjistíte na Morellově bandcampu.


Epica – Omega Alive
web /
facebook /
Deezer /
psali jsme

žánr: symfonický metal

Epica - Omega Alive

Události posledních let přiměly muzikanty hledat nové cesty, jak se spojit a po hudební stránce naživo uspokojit své fanoušky. Výjimkou není ani holandská symfo-metalová formace Epica, která loni v červnu prostřednictvím online přenosu naservírovala příznivcům své poslední dílo “Omega”. Posluchači si lístky mohli zakoupit přes web kapely, kde na ně pak po dobu sedmdesáti dvou hodin čekal hudební zážitek. Záznam této online akce nyní míří i na pulty obchodů. Co od něj můžete čekat, naznačuje trailer na YouTube.


UDG – Přístav
web /
facebook /
Deezer /
psali jsme

žánr: pop / rock / filmová hudba

UDG - Přístav

“Život s kapelou je jako život námořníků, krásný, ale také destruktivní pro osobnost člověka nebo pro život ve vztahu. Přístav je symbolem domova, kam se člověk vrací, ale také místo, ze kterého zase mizí na širé moře, které ho osudově přitahuje,” těmito slovy osvětluje bubeník UDG, kde se vzal název jejich nového alba “Přístav”. Následovníka pět let starého “Emotikonu” naplnili dvanácti kousky, které vznikaly v Sun Studiu Michala Šenbauera z Českého srdce. Zda vás zaujmou, můžete zjišťovat na YouTube kapely.


EP


 • William Orbit – Starbeam

  Prakticky na sedm let se odmlčel strůjce velkého návratu Madonny s albem “Ray Of Light”. Nyní to ovšem vypadá, že opět našel chuť tvořit a dělat elektronickou taneční hudbu, house a techno. Dokazuje to ve čtveřici skladeb, které sdílí prostřednictvím bandcampu. V jedné z nich si zahostovala Lido Pimienta.

 • Eyes Set To Kill – Damna

  Americká post metalcoreová formace v čele s Alexií Rodriguez navazuje na čtyři roky starou eponyní desku šesticí nových songů, které produkoval Hiram Hernandez. Ten ke spolupráci nalákal i dvojici hostů, kterými jsou Howard Jones z Killswitch Engage a Heidi Shepherd z Butcher Babies. Výsledek uslyšíte na bandcampu.

 • Aisha Badru – The Way Back Home

  Folk popová písničkářka z Orlanda, která na sebe upozornila před třemi lety debutem “Pendulum”, na svém novém EP nabídne šesti skladeb, na nichž pokračuje ve spolupráce s producentem Chrisem Hutchisonem. Seznámit se s ní můžete na jejím bandcampu.

Dále stojí za pozornost:


Everglow – Return Of The Girl: třetí EP k-popového girlbandu YouTube
Beauty Pill – Instant Night: americká post-rocková kapela a jejich druhé EP v řadě bandcamp
ONF – Goosebumps: šesté minialbum k-popového boybandu YouTube
No Bragging Rights – No Bragging Rights: návrat melodických hardcoreové party z Kalifornie bandcamp

New Found Glory – December’s Here
web /
facebook /
Deezer /
psali jsme

žánr: pop punk

New Found Glory - December’S Here

New Found Glory na letošek připravili vánoční album “December’s Here”. Věří, že pomůžou fanouškům dostat se do sváteční nálady jedenácti originálními písněmi, včetně nového singlu a videoklipu “Somber Christmas”, který je právě venku. “Rozhodli jsme se udělat vánoční album, protože členové NFG se vždy na každé Vánoce naladí, ale hlavně protože jsme tyto svátky chtěli trochu zpestřit našim příznivcům,” říká kytarista Chad Gilbert. Jak se jim to povedlo, můžete posoudit na jejich
YouTube.


Volbeat – Servant Of The Mind
web /
facebook /
Deezer /
psali jsme

žánr: heavy metal / punk ‘n’ roll

Volbeat - Servant Of The Mind

Dánští metalisté Volbeat, hrající od roku 2001, na své osmé řadovce “Servant of the Mind” posouvají svůj charakteristický heavy metal křížený psychobilly a punk ‘n’ rollem opět do popředí. Album obsahuje skladbu “Wait a Minute My Girl”, která se umístila na devátém místě v Billboard Mainstream Rock žebříčku, také a nový singl “Shotgun Blues”. Nahrávku bude možné taktéž opatřit v deluxe 2CD digipaku se čtyřmi bonusovými kousky a dvacetiosmistránkovým bookletem. Ochutnávat můžete už nyní na YouTube profilu formace.


Kenny G – New Standards
web /
facebook /
Deezer /
psali jsme

žánr: smooth jazz

Kenny G - New Standards

Nekorunovaný král smooth jazzu, americký saxofonista Kenneth Bruce Gorelick alias Kenny G se vrací po poměrně dlouhé šestileté odmlce a na předchozí album “Brazilian Nights” navazuje novinkou “New Standards”. Jedenáct skladeb, které pro ni nahrál, složil společně se svým dlouholetým spolupracovníkem Walterem Afanasieffem (Céline Dion, Mariah Carey, Toni Braxton), Samem Hirshem, který se podílel i na předchůdci a spolupracovníkem Barbry Streisand, klavíristou Randy Waldmanem. V “Legacy” se k němu navíc posmrtně připojil další saxofonista Stan Getz. Příjemné zklidnění v době svátků vánočních můžete nalézt na hudebníkově YouTube.


Of Mice & Men – Echo
web /
facebook /
Deezer /
psali jsme

žánr: metalcore

Of Mice & Men - Echo

Kalifornská metalcorová sebranka Of Mice & Men nazvala svou sedmou studiovku “Echo”. Desítka skladeb na ní reflektuje poslední rok a půl života kapely – natáčelo se během loňského roku kompletně na dálku přes Zoom, kde si muzikanti navzájem sdíleli soubory. Během příprav desky vznikala průběžně ípíčka – “Timeless”, “Bloom” a finální “Ad Infinitum” – songy z nich najdete i na albu. Na YouTube si můžete poslechnout kousek “Fighting Gravity”.


Výroční edice


  Eva Cassidy – Live At Blues Alley (25th Anniversary Edition)

  Eva Cassidy - Live At Blues Alley (25th Anniversary Edition)

  “Live At Blues Alley” je jediné sólové album vydané během krátkého života zpěvačky Evy Cassidy. Nyní vychází jako speciální edice remasterována samotným Robertem Vosgienem, který masteroval už původní desku. Nyní na ni použil nezpracované mixy první generace tak, aby plně předvedl fenomenální zvuk původních nahrávek. Kolekce ke dvacátému pátému výročí od vydání je k dispozici na CD, v digitálních formátech a vůbec poprvé i na vinylu. K mání bude ve verzi 2LP v 45 rpm. Více o ní najdete na YouTube.
  Travis – The Invisible Band (20th Anniversary)

  Travis - The Invisible Band (20th Anniversary)

  “The Invisible Band”, multiplatinové album od skotské rockové kapely Travis, se po dvaceti letech dočkalo svého znovuvydání. Luxusní edice obsahuje původní album remasterované zvukovou inženýrkou a držitelkou Grammy Emily Lazar. Dále tu jsou všechny původní b-strany a výběr zcela nevydaných dem, živých vystoupení a alternativních verzí. Předpremiérou bylo vydání singlu “Swing”, dříve neslyšené pracovní verze jejich britského top 3 singlu “Sing”. Více nejen o něm, ale i o celé rozšířené výroční kolekci prozradila skupina na You Tube.
  U2 – Achtung Baby (30th Anniversary Edition)

  U2 - Achtung Baby (30th Anniversary Edition)

  Slavné album “Achtung Baby” od irských velikánů U2 slaví své třicátiny a nebyli by to Bono & spol., aby je nepřipomněli bombasticky. Celosvětově úspěšná nahrávka totiž vychází v mnoha verzích zahrnujících spoustu doprovodného materiálu. Tady je jen výčet toho nejdůležitějšího: “Achtung Baby” bude k dispozici na standardním černém vinylu a luxusním barevném vinylu, dále jako box s padesáti skladbami rozdělenými do Uber Remixes, Unter Remixes a taky B-Sides s dvaadvaceti songy, které nebyly dosud digitálně dostupné. Více o všech verzích naleznete na
  oficiálních stránkách kapely.
  The Doors – L.A. Woman (50th Anniversary Deluxe Edition)

  The Doors - L.A. Woman (50th Anniversary Deluxe Edition)

  Nejen fanoušky The Doors potěší rozšířená verze alba “L.A.Woman” vycházející k padesátému výročí od vydání. Sada tří CD a jednoho LP obsahuje původní kolekci nově remasterovanou dlouholetým inženýrem a mixerem skupiny Brucem Botnickem, dva bonusové disky obsahující více než dvě hodiny nevydaných session outtakes a stereo mix alba na vinylu. Zajímavostí je i vydání dema “Riders on the Storm”, po desetiletí považovaného za ztracené a nedávno objeveného na neoznačené pásce v trezoru kapely. Detailněji o luxusním vydání a vyčištění nahrávek vypraví klip na
  You Tube.


JLS – 2.0
web /
facebook /
Deezer /
psali jsme

žánr: pop / r’n’b / taneční pop

JLS - 2.0

Britský boyband JLS, který svou pouť započal v roce 2008 v páté sérii britského X Factoru, o pět let později, čtyřech albech a stejném počtu úspěšných turné ukončil svoji činnost. Před dvěma roky se ovšem objevily první zprávy o jejich návratu a i když covid vše trochu zbrzdil, čtveřice se před pár měsíci objevila zpět na koncertních pódiích a nyní jsou tu i s novým albem “2.0”. Čtrnáct písniček produkovali především Kiris Houston (Kylie Minogue, Little Mix) a Will Simms ( Pussycat Dolls, Tomorrow X Together, The Vamps), které v jednotlivých písničkách vystřídali například Lostboy, TMS, Steve Mac či Dom Decoy. Výsledkem žije YouTube formace.


Failure – Wild Type Droid
web /
facebook /
Deezer /
psali jsme

žánr: space rock / independece rock

Failure - Wild Type Droid

Spacerockové trio Failure přichází po delší odmlce se svým šestým albem s názvem “Wild Type Droid”. Hudebnící Ken Andrews (zpěv, kytara, basa, programování), Greg Edwards (zpěv, kytara, baskytara, klávesy) a Kellii Scott (bicí, perkuse) jím chtějí vyjádřit nejen svůj návrat na scénu, ale i slet z kosmických výšin zpět na Zemi, aby se vrátili zpět do svých fyzických těl, což skvěle dokresluje přebal této kolekce. Zaposlouchat se můžete na jejich YouTube profilu


Polo G – Hall Of Fame 2.0
web /
facebook /
Deezer /
psali jsme

žánr: trap / drill

Polo G - Hall Of Fame 2.0

V polovině června jsme vám představili novou desku Polo G “Hall Of Fame”. Už tehdy měla dvacet tracků, které nyní americký rapper rozšířil o dalších čtrnáct stop, které otevírá vysamplovaný “Smooth Criminal” Michaela Jacksona. Dále pokračuje ve spolupráci s méně známými producenty jako Southside, 1040, King Wizard, Sevn Thomas, Smatt, Taz Taylor nebo Lowrenz a s hosty byl také zdrženlivější. Vypomohli mu pouze Lil Baby, Moneybagg Yo, YungLiV, NLE Choppa a Lil Tjay. Vydáním žije jeho YouTube kanál • Arca – Kick II, Kick III, Kick IIII, Kick IIIII

  Na loňskou řadovku “Kick I” navázala elektronická čarodějka Arca dalšími čtyřmi částmi, které vydala během čtyř dní. Celkem 47 experimentálních tracků na ploše více než dvou hodin streamuje na svém YouTube.

 • The Mother Hips – Glowing Lantern

  Jedenáctá řadovka “Glowing Lantern” završuje významný rok, ve kterém sanfranciská rocková kapela oslavila třicáté výročí existence reedicí svých devíti předchozích studiových alb na vinylu. První singl z jedenáctiskladbové kolekce “Looking At Long Days” můžete zhlédnout na
  YouTube.

 • The Cutthroat Brothers And Mike Watt – Devil In Berlin

  The Cutthroat Brothers a Mike Watt jsou tu, aby vás okouzlili albem “Devil In Berlin”. Novinka je onou pověstnou otevřenou Pandořinou skříňkou, ze které se sypou hudební lahůdky prazvláštně mixnutých stylů od blues přes boogie směrem až k punku. Dráždivý klip k titulce můžete zhlédnout na YouTube.

 • Mike Block – Planispheres

  Americký cellista a skladatel, který spolupracoval s esy jako Yo-Yo Ma, Bobby McFerrin, Lenny Kravitz, Shakira, The National, Joe Zawinul či Alison Krauss vydává konceptuální nahrávku založenou na astronomii. Ukázky z desky na pomezí word music, folku, moderní vážné hudby a improvizace, včetně povídání o ní, naleznete na jeho bandcampu.

 • Beans On Toast – Survival Of The Friendliest

  Anglický písničkář, který v minulosti nahrával s členy Mumford & Sons, Frankem Turnerem či Laurou Marling, jako již tradičně vydal 1. prosince nové album. Pro produkci letošní kolekce jedenácti písniček si vybral frontmana Mystery Jets Blainea Harrisona. Jak jejich spolupráce dopadla, zjistíte na hudebníkově bandcampu.

 • Crown Lands – Odyssey Vol. 1

  Kanadské prog rockové duo, které letos získalo Juno Awards za Objev roku, se rozhodlo, že nahraje devět svých skladeb živě. Jak to dopadlo, zjistíte na jejich YouTube.

 • Lecrae & 1K Phew – No Church In A While

  Jeden z předních představitelů křesťanského hip hopu se spojil s o něco méně známějším kolegou a společnými silami nahráli deset skladeb včetně jedné, s níž jim vypomohli dále Hulvey a Whatuprg. První ukázky sdílí na YouTube.

 • Jason Boland & The Stragglers – The Light Saw Me

  Představitele stylu red dirt, což je countryová odnož pocházející z Oklahomy, zde nemáme tak často. Pokud by vás tedy zajímalo, jak zní jedenáct songů jeho předních představitelů, které navíc produkoval Shooter Jennings, zjistíte to na YouTube.

 • Kenny Lattimore – Here To Stay

  Po čtyřech rocích se vrací americký r’n’b zpěvák s novou deskou, pro niž připravil celkem deset písniček. Chlubí se s nimi na svém YouTube.

 • The Browning – End Of Existence

  Metalová formace, která sama popisuje svůj zvuk jako electronicore, na pátou studiovku “End Of Existence” umístila dvanáct položek. Podle muzikantů jsou “tvrdší nad očekávaní” a díky vymazlené produkci si prý laťku nasadili pekelně vysoko. Ukázku najdete na YouTube.

 • Jesse Cook – Libre

  Kanadský kytarista, který svůj styl staví na novém flamenku, do nějž dále přimíchává prvky world music a ethno jazzu, navazuje na album “Beyond Borders” z roku 2017 a k nahrání desítky skladeb si přizval i Fethiho Nadjema. Seznámení s nimi podnikněte na YouTube.

 • Blue Rodeo – Many A Mile

  Pět let trvala příprava nové desky country rockové formaci z kanadského Ontaria. Na dvanácti písních se vedle jejích členů podílela i pětice jejich hudebních přátel jako Melissa Payne, Ian McKeown nebo James McKenty. Výsledek uslyšíte na jejich YouTube.  Dále stojí za pozornost


  Nils Frahm – Old Friends New Friends: návrat ke klavírním kořenům německého muzikanta YouTube
  Marissa Paternoster – Peace Meter: členka punk rockových Screaming Females sólo bandcamp
  Static Dress – Prologue… (soundtrack): angličtí hardcore punkeři a jejich soundtrack ke komiksu bandcamp
  Rival Consoles – Overflow: působivý soundtrack k divadelní hře inspirované psychologickou knihou Byung-Chul Hana YouTube
  Andrew Gabbard – Homemade: sólovka člena blues rockových Buffalo Killers bandcamp
  Heiress – Distant Fires: čtvrté album americké heavy metalové formace bandcamp
  Dále vychází:
  Aaron Ray Vaughan – Sparks

  Abraham Fogg – Blåkulla

  Acid Tongue – Arboretum

  Ali Shaheed Muhammad And Adrian Younge – Remixes Jid010

  Anders Fridén (Of In Flames) – Offair: Lullabies For The Damned

  Aquilis – Bellum I

  Atræ Bilis – Apexapien

  Berner – Gotti

  Blake Shelton – Body Language (Deluxe)

  Bo Burnham – Inside (The Songs)(Physical Release)

  Can – Can Live In Brighton 1975

  Carleigh Aikins – Junk Jewelry

  Civic – Future Forecast

  Closet Disco Queen – Stadium Rock For Punk Bums

  Cold Collective – Weathervane

  Deep Throat Choir – In Order To Know You

  Depeche Mode – 101 (Live)

  Depeche Mode – 101 – Deluxe (2Cd+2Dvd+Blr)

  Doodswens – Lichtvrees

  Dormant Ordeal – The Grand Scheme Of Things

  Dream Theater – Lost Not Forgotten Archives : When Dream And Day Reunite

  Dusty Locane – Untamed

  Eera – Speak

  Elujay – Crkmvnt

  Erdling – Helheim

  Ernte – Geist Und Hexeri

  Feiertag – Living In Slow

  Firehouse – The Story Of Italian A.o.r. Band 1987/1994

  Fruit Juice – Mirke Vs. The Dreamy Llc

  Gas – Der Lange Marsch

  Geese – Projector (Physical Release)

  Genocide Pact – Genocide Pact

  Godford – I You She

  Gomorran – Excerpts From The Dark Age

  Green Carnation – The Acoustic Verses (15th Anniversary Edition)

  Husqwarnah – Front Toward Enemy

  Hypno5E – A Distant Dark Source Experience

  Ichiko Aoba – Windswept Adan

  Iscuron – The Pursuit Of Unhappiness

  Jaah SLT – One Year Later

  Jena – Graboid

  Kathryn Williams & Carol Ann Duffy – Midnight Chorus

  King Buffalo – Acheron

  Kirinji – Crepuscular

  Late Night Thoughts – Bridges & Tunnels

  Leisure – Sunsetter

  Love Object – New Flesh

  Luttrell – Music For My Memories

  Madeintyo And Unotheactivist – Yokohama

  Manimal – Armageddon

  Mario Batkovic – Introspectio

  Mary Wilson – The Motown Anthology

  Michal David – Moje zapomenuté ploužáky 2

  Milan Ring – I’m Feeling Hopeful

  Nekromant – Temple Of Haal

  No Rome – It’s All Smiles

  Noir Disco – Now! 2073

  Ofermod – Mysterium Iniquitatis

  Pearly Gate Music – Mainly Gestalt Pornography

  Psy:code – Psvcode

  Raibard – Dark Realm Of The Daylight

  Ram Dass – And Now He Has Wings

  Rebreather – The Line, Its Width, And The War Drone

  Redemptor – Agonia

  Rejekts – Adamo

  Rostam – Changephobia Remixes: Part Ii

  Různí – Almost Christmas

  Různí – Junior Eurovision Song Contest: Paris 2021

  Senior Citizen X Tim Walker – What Was That

  Skat Injector – Bled Under A Burning Sky

  Skid Row – Skid Row: The Atlantic Years 1989-1996

  Sky H1 – Azure

  So Hideous – None But A Pure Heart Can Sing

  Sons Of The Sun – Sons Of The Sun

  Sugarplum Fairies – Altar Songs (1998-2021)

  The Communards – Communards (35th Anniversary Edition)

  The Moody Blues – Collected

  The Ritualists – Baroque & Bleeding

  The Shape – In The Age Of Doom And Fear

  The Sun And The Mirror And Pseudodoxia – The Eerie And Radiant Doorless Rooms Of Pain

  The Swaggerlies – The Last Of The One And Onlys

  The Two Man Travelling Medicine Show – Going Nowhere Fast

  The Waterboys – The Magnificent Seven The Waterboys Fisherman’s Blues – Room To Roam Band, 1989-90 (5CD,1DVD Box)

  Tom Jones – Surrounded By Time (The Hourglass Edition) / Deluxe

  Touched By Ghoul – Cancel The World

  Treetop Flyers – Old Habits

  Trini Lopez – The Rare Reprise Singles

  Unanimated – Victory In Blood

  Víz – Veils

  Weedpecker – Iv: The Stream Of Forgotten Thoughts

  Wolftooth – Blood & Iron

  Wreckage Manner (Styles P And Havoc) – Wreckage Manner

  Youth Lagoon – The Year Of Hibernation Deluxe Edition


  Vychází na vinylu:

  Andrew Gabbard – Homemade

  Beans On Toast – Survival Of The Friendliest

  Civic – Future Forecast

  Deep Throat Choir – In Order To Know You

  Dr. Lonnie Smith – Breath

  Elán – Ôsmy svetadiel (4th Anniversary Edition)

  Epica – Omega Live (Lp+Dvd+Brd)

  Epica – Omega Live

  Gwen Stefani – You Make It Feel Like Christmas / Deluxe

  Harlej – Hodný holky zlý kluky chtěj

  Heiress – Distant Fires

  Hiromi – Silver Lining Suite

  Horkýže Slíže – Festival Chorobná

  Hrdinové nové fronty – Když se bombardéry vracejí

  Hudba Praha Band – Barevný sny

  Ichiko Aoba – Windswept Adan

  Jena – Graboid

  Joe Strummer – Johnny Appleseed (12” Maxi Single RSD BF 2021 Exclusive)

  Johnny Cash – Bear’s Sonic Journals – Johnny Cash At The Carousel Ballroom – April 24 1968

  K.d. Lang – All You Can Eat

  Kehlani – While We Wait

  King Buffalo – Acheron

  LP – Churches

  Manimal – Armageddon

  Marissa Paternoster (Of Screaming Females) – Peace Meter

  Marvin Gaye – What’s Going On (50th Anniversary Vinyl Edition)

  Milan Ring – I’M Feeling Hopeful

  Modern Nature (Feat. Jack Cooper Of Ultimate Painting) – Island Of Noise

  Natalie Hemby – Pins And Needles

  Nekromant – Temple Of Haal

  Peter Nagy – Aj tak sme frajeri

  Prokop, Andršt, Hrubý – Unplugged Live

  Rival Consoles – Overflow

  Různí – The Matrix (Soundtrack)

  Různí – Vanilla Sky (Soundtrack)

  Sixx A.M. – Hits

  Sly And The Family Stone – There’s A Riot Goin On’

  Sons Of The Sun – Sons Of The Sun

  Sturgill Simpson – The Ballad Of Dood And Juanita

  The Cutthroat Brothers And Mike Watt – Devil In Berlin

  The Doors – L.a. Woman

  The Mother Hips – Glowing Lantern

  The World Is A Beautiful Place & I Am No Longer Afraid To Die – Illusory Walls

  Tom Morello – The Atlas Underground Flood

  Tragically Hip – Road Apples

  Travis – The Invisible Band (20th Anniversary) (2LP+2CD) / Limited

  Unanimated – Victory In Blood

  Volbeat – Servant Of The Mind

  Weedpecker – Iv: The Stream Of Forgotten Thoughts

  Wolftooth – Blood & Iron  EP:

  All Bite – Get Well Soon

  Cayn Borthwick – Big City Remixes

  Cian Ducrot – Make Believe

  Dead War – Grandfather Of War

  Dylan Cox – A Place To Meet

  Emilia Anastazja – Flower House

  Enst – Vier Gesichter

  Feral Vices – With Offerings

  Fft – Disturb Roqe

  Full Bush – Movie Night

  Gabe Coulter – I Heard A Whispe

  Gabriels – Bloodline

  G’Emma – Types Of Water

  Chrome Sparks & Reo Cragun – Void

  Kings Elliot – Chaos In My Court

  Lou Ridley – Angel/outlaw

  Malacoda – The Year Walk

  Massage – Lane Lines

  Morgen – Unaccompanied Minor

  Nick Dorian – Rooster

  Nisa – Time To Plant Tears

  Pepper Lewis – She Told Me To Sing My Heart Out

  Pick A Piper – Sea Steps

  Salt House – Working For Zeus

  Sanctuary – Sanctuary Vol. 1 & Vol. 2

  Stuck – Remixes That Make You Feel Good

  Texas King – Changes

  The Coyote – Bad Killer

  Winter Grain – Hollywood & Hard

  Woolfy – Shooting Stars  Reedice:

  Calvin Keys – Proceed With Caution

  Doug Carn – Adam’s Apple

  Eddie Hazel – Game, Dames And Guitar Thangs

  Lisa Stansfield – Affection

  Nina Simone – Nina Simone And Her Friends

  Suma – Ashes

  Suma – The Order Of Things

  The Black Keys – El Camino

  The Stranglers – 10
 • We would like to thank the writer of this post for this remarkable content

  Nové desky 48/2021 – od Tomáše Kluse přes LP po Ewu Farnou

  Bofads